מאווררים תעשייתיים - אוורור שמרגישים

 
מחפשים לאוורר שטח עבודה גדול ? מרגישים חנוק ולא נעים, וזקוקים בדחיפות למשב רוח קריר?
 
חברת א.ר הפצה ושיווק ונטות מתמחה בשיווק ובהפצה של מוצרי אוורור מתוצרת חברת S&P הספרדית, ומציעה ללקוחותיה את האיכות הגבוהה ביותר.
 
אצלנו תוכלו למצוא מבחר מגוון מאוד, בגדלים ומסוגים שונים, המתאימים לשימוש במחסנים, במפעלים, במתקנים חקלאיים ועוד. הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירת המאוורר התעשייתי המתאים ביותר לצורכיכם הייחודיים.
צרו קשר - והכל יהיה בסדר!
 
 
שיחת ייעוץ ראשונה - חינם
 
שיחת ייעוץ ראשונה - חינם
 
 

קיימים סוגים שונים של מאווררים תעשייתיים:

 
 • תלויים – נתלים על קירות המבנה.
 • עומדים – מותקנים על עמוד.
 • מאווררי רצפה – מונחים על הרצפה.
 • מאווררי תקרה
 • סוגים נוספים
 •  
   
   
  EP-N
  מחמם / מאוורר תעשייתי לתלייה על קיר / ריצפתי מתאים לאולמות ספורט
  . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  HTB 150N
  מאווררי תקרה לחנויות ולתעשייה

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  מאווררים לחללים גדולים

   
  בדרך כלל יותקנו מספר מערכות אוורור בחלל גדול אחד, שכן מוצר אוורור אחד, גדול ככל שיהיה, לא מסוגל לפזר רוח לכל פינה ופינה במקום. כך למשל, מאוורר תעשייתי יותקן מול כל מעבר מדפים במחסן לוגיסטי, מול כל עמדת פועל סביב מכונת ייצור ובכל אחד מקירותיו של מחסן חקלאי, רפת, לול, חממה וכדומה.
   
   
  מאווררים תעשייתיים
   
   
   
  מאוורר תעשייתי
   
   
   
  מאווררים תוצרת S&P ספרד
   
   
   
   
  הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ועם כל חידוש טכנולוגי אנו רצים קדימה מבלי להביט לאחור. איש מאיתנו לא מעז לחשוב על שימוש בטלפון חוגה מאז המצאת טלפון הלחצנים, ואף אחד גם לא יעדיף לשמוע מוזיקה בווקמן, כשיש ברשותו נגן MP3. אולם כשזה מגיע לתחום המיזוג, לא כולם ממהרים לזנוח את המאוורר לטובת המזגן. הביקוש למוצר זה , מעיד על כך יותר מכל.

  אין ספק שב"מלחמה" מול החום הישראלי המעיק, למזגנים יש יתרון משמעותי. מזגנים מסוגלים להוריד הטמפרטורה בכל חלל ולהפוך כל אקלים חם ומהביל לצונן ונעים. אלא שלא בכל מקום ניתן להתקין מזגן. במחסנים גדולים, מפעלי תעשייה, מוסכים, האנגרים בנמלי ים ויבשה ואפילו במתקנים חקלאיים קשה מאוד להתקין מערכת מיזוג אוויר. גודל החללים, האופן שבו הם נבנו ודפוסי השימוש והעבודה בהם הופכים את התקנת המזגנים פשוט ללא כדאית. לכן, האלטרנטיבה היחידה במקומות אלו היא מאווררים תעשייתיים.

  המאוורר התעשייתי פועל בדיוק באותו האופן בו פועל המאוורר הביתי וגם נראה דומה לו, למעט העובדה שהוא כבר גדול הרבה יותר. מאווררים תעשייתיים מגיעים בגדליםם עצומים, כדי שיוכלו להפיץ את משב הרוח שלהם לרדיוסס גדול ככל האפשר.
   
  למידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.